Gizlilik Politikası

Birleşik İkinci El Otomotiv Hizmetleri A.Ş. (OTOCASH), kullanıcılarına ait bilgilerin gizliliğini ve güvenliğini sağlama hususuna önem göstermektedir. Amacımız; kullanıcılarımızdan aldığımız kişisel bilgilerin gizliliğini korumak ve temin edilen verilerin güvenliğini sağlamaktır. Bu amaç çerçevesinde OTOCASH, sistem altyapısı ve internet sunumlarını en güvenilir seviyede tutarak; kişisel verileri teknik imkânlar dâhilinde en iyi şekilde korumaktadır.

OTOCASH, kullanıcılarından zorunlu olarak alması gereken bilgiler yanında yalnızca, en iyi şekilde sunmayı hedeflediği hizmetleri sağlamak amacı ile gerekli olduğunu düşündüğü bilgileri toplamaktadır. Bu sebeple; internet sitesinin sayfalarını ziyaretiniz esnasında size özel bilgilerinizi vermeniz durumunda, bu bilgiler, sizin haberiniz veya onayınız olmadan ya da yasal yükümlülük altında bulunulmadığı sürece üçüncü bir şahıs veya firma ile paylaşılmayacaktır.

OTOCASH, destek hizmeti aldığı kuruluşların, OTOCASH Gizlilik Anlaşması’na uymalarını sağlamaktadır. Bu doğrultuda, internet sitesinde yer alan tüm içeriğin, yetkisiz erişimlerden, hatalı kullanım ve değişikliklerden, bozulma ve yok edilmekten korunması; bilginin gizliliği, bütünlüğü ve kullanılabilirliği prensipleri çerçevesinde titizlikle ele alınmaktadır.

OTOCASH, üçüncü şahıslar tarafından idare edilen internet sitelerine bağlantılar ve yönlendiriciler sağlamakta; ancak bu sitelerin içeriklerini denetlememekte ve bu sitelerin kullanımından doğabilecek zararlara karşı hiçbir garanti vermemektedir.

İnternet sitesine ulaşılamamasından veya sitenin kullanımı sırasında oluşabilecek herhangi bir hata, kesinti, bilgi naklinde gecikme, bilgisayar virüsü, hat ve/veya sistem arızası sonucunda ortaya çıkabilecek doğrudan veya dolaylı zarar ve masraflardan OTOCASH sorumlu değildir.

Gizlilik kuralları bu internet sitesinde ve OTOCASH’ın diğer kanalları aracılığıyla paylaşılan bilgiler için geçerli olup; bu sitede linki verilen internet sitelerine bağlantı yapılarak girilmesinden ve bunların kullanılmasından doğabilecek doğrudan veya dolaylı kayıp ve zararlardan OTOCASH sorumlu değildir.

OTOCASH, kullanıcılardan önceden izin almaksızın işbu içerikte her zaman için değişiklik ve güncelleme yapma hakkını saklı tutmaktadır.